Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Bal karnawałowy

16.02.2015

W "Tłusty czwartek" 13 lutego, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie klas 0-6 uczestniczyli w zabawach, które zorganizowała klasa piąta; szóstoklasiści przejęli rolę Dj-ów. Zabawę połączono również z obchodami Dnia Świętego Walentego, dlatego pod koniec balu rozdano walentynki wrzucane do walentynkowej poczty. 


czytaj dalej...

Bal Seniora 2015

16.02.2015

Dnia 12 lutego na dużej sali zgromadziło się ponad sto Babć, Dziadków i zaproszonych Gości. Uczniowie chcąc uczcić Dzień Babci i Dziadka wraz z nauczycielami przygotowali przedstawienia.


czytaj dalej...

Zajęcia na basenie w II smestrze

14.02.2015

Proponujemy Państwu zajęcia dla dzieci na basenie w Niepołomicach na dotychczasowych warunkach. Planujemy zorganizować 10 wyjazdów. Koszt jednego wyjazdu to około 20 zł. Warunkiem koniecznym zorganizowania zajęć jest zebranie się grupy 15 osobowej.


czytaj dalej...

Pasjonaci Wschodnich Sztuk Walki

16.01.2015

23 stycznia szkołę odwiedziła grupa Katana, która zaprezentowała pokaz wschodnich sztuk walki w strojach samurajskich. Uczniowie mogli zobaczyć inscenizacje pojedynków oraz techniki samoobrony stosowane w AIKIDO.


czytaj dalej...

Podziękowania

16.01.2015

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tropiszowie, nauczyciele, rodzice klasy szóstej i uczniowie składają gorące podziękowania wszystkim, którzy tak licznie przybyli na nasze spotkanie jasełkowe i kiermasz świąteczny dnia 21 grudnia 2014.


czytaj dalej...

Konkurs na ozdobę świąteczną

04.01.2015

Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem. Uczniowie przygotowali, wspólnie z rodzicami mnóstwo pięknych i oryginalnych ozdób świątecznych. Wybór tych najpiękniejszych był niezwykle trudny. Po długich naradach i konsultacjach komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów...


czytaj dalej...

Jasełka

03.01.2015

W dniu 21.12.2014 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie jasełkowe. Wzięły w nim udział dzieci z klas 0-6. Na przedstawienie przybyli licznie zaproszeni goście.


czytaj dalej...

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

10.12.2014

W przededniu imienin Świętego Mikołaja dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniów klas I –III odwiedził gość prosto z Laponii. Choć nie przyjechał na reniferach, to przywiózł ze sobą mnóstwo prezentów. Na powitanie dzieci zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowany wiersz oraz wspólnie zaśpiewały piosenkę.


czytaj dalej...