Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Jasełka

03.01.2015

W dniu 21.12.2014 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie jasełkowe. Wzięły w nim udział dzieci z klas 0-6. Na przedstawienie przybyli licznie zaproszeni goście.


czytaj dalej...

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

10.12.2014

W przededniu imienin Świętego Mikołaja dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniów klas I –III odwiedził gość prosto z Laponii. Choć nie przyjechał na reniferach, to przywiózł ze sobą mnóstwo prezentów. Na powitanie dzieci zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowany wiersz oraz wspólnie zaśpiewały piosenkę.


czytaj dalej...

„Książki naszych marzeń”

09.12.2014

Nasza szkoła bierze udział w konkursie pt: „Książki naszych marzeń” organizowanym  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Konkurs umożliwia uczniom wybór książek, o przeczytaniu których marzą. Lista wybranych książek może liczyć nawet 50 pozycji. Następnie uczniowie muszą nakręcić krótki film, w którym przekonają MEN, że to właśnie nasza szkoła powinna wygrać. Jeśli im się to uda do szkolnej biblioteki trafią wszystkie książki z listy!


czytaj dalej...

Konkurs na ozdobę świąteczną

05.12.2014

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w plastycznym konkursie bożonarodzeniowym. Tematem pracy konkursowej jest ozdoba świąteczna (stroik, bombka, ozdoba choinkowa itp.) wykonana techniką dowolną. 


czytaj dalej...

Barbórka w Oddziale Przedszkolnym

05.12.2014

4 grudnia to w Polsce Barbórka - tradycyjne święto górnicze. Rozmawialiśmy więc z dziećmi o zawodzie górnika. Porównaliśmy wnętrza różnych kopalni, omówiliśmy stroje górnicze i zastanawialiśmy się jakie cechy powinien posiadać każdy górnik. 


czytaj dalej...

Zabawa Adrzejkowa

27.11.2014

Dnia 27 listopada 2014 roku w naszej szkole odbyły się Andrzejki.Za organizację imprezy odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski. Klasa V zadbała o piękne dekoracje, klasa IV zorganizowała zabawy andrzejkowe, a dziewczęta z klasy VI przeobraziły się we wróżki...


czytaj dalej...

Jesień, jesień chodź do nas…

25.11.2014

Dnia 25 listopada w Oddziale Przedszkolnym miały miejsce zajęcia otwarte. W czterech zespołach: Wiewiórki, Grzyby, Liście, Jeże dzieci wraz z rodzicami rozwiązywały różne zadania, wykazując się dużym zaangażowaniem i współpracą. 


czytaj dalej...

Korowód świętych

22.11.2014

19 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu "Korowód świętych". Uczniowie wcielili się w postać wybranego świętego poprzez przygotowanie odpowiedniego stroju oraz krótkie opowiedzenie życia świętego. 


czytaj dalej...