Ankieta

Jakie są Twoje ulubione zajęcia w szkole?


wyniki

Lekcja przyrody z zegarem słonecznym

18.06.2014

Klasy 3-6 wybrały się na nietypową lekcję przyrody do Wawrzeńczyc.  Tam na elewacji budynku gminnego centrum znajduje się zegar słoneczny, którego projekt został oparty na mapie gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.


czytaj dalej...

Zielona Szkoła we Włoszech

12.06.2014

Na przełomie maja i czerwca nasi uczniowie mieli możliwość wyjazdu do Włoch na zieloną szkołę. Razem z grupą uczniów ze szkoły podstawowej w Prusach spędziliśmy 9 dni w hotelu Venezia w San Mauro Mare nad morzem Adriatyckim. 


czytaj dalej...

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

10.06.2014

Dnia 4 czerwca klasa „0” wybrała się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Szczyrzycu. Piękny, słoneczny dzień minął na zwiedzeniu wioski z przewodnikiem oraz zapoznaniu z elementami kultury indiańskiej. 


czytaj dalej...

Program Infrastruktura i Środowisko

12.05.2014

Nasza szkoła wzięła udział w III edycji projektu pod nazwą „SZLAKIEM PROGRAMU INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO” organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Dzięki paniom: Agnieszce Król i Annie Szczęch, które uczestniczyły w quizie wiedzy na temat...


czytaj dalej...

Apel z okazji 3 maja

01.05.2014

Klasy czwarta i piąta, w ramach obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z 1791 roku, przygotowały występ artystyczny pod przewodnictwem pani Małgorzaty Kościelniak. Oprócz krótkiej scenki, dzięki której każdy uczeń mógł zrozumieć dlaczego tak...

 


czytaj dalej...

Zagłosuj na nas!

24.04.2014

W związku z olbrzymim zaangażowaniem uczniów klas I-III w działalność Klubu Czterech Żywiołów panie prowadzące Klub wysłały zdjęcia prac uczniów na konkurs Najlepszy reportaż z wystawy prezentujący działalność Klubu. Trzy zwycięskie drużyny wybiorą się na...


czytaj dalej...

Teatrzyk Ekologiczny

24.04.2014

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W ramach tego święta na całym świecie organizowane są różne akcje, które mają na celu promowanie postaw proekologicznych.

Uczniowie klasy drugiej chcąc włączyć się w działania na rzecz ochrony naszej planety przygotowali krótką inscenizację pt: „Niewielki, ale śliczny Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny”. 

 


czytaj dalej...