Andrzejki w klasach 0-III

We środę, 23 listopada, uczniowie z klas 0-III, zamieniając się w różne postacie, tanecznym krokiem rozpoczęli szkolne andrzejki. By tradycji stało się zadość, po tańcach sprawdzali swoją przyszłość u szkolnych wróżek: Julii, Wiktorii i Weroniki, które przepowiadały przyszłość bliższą bazując na wybranych kwiatach, czy też dalszą - dotyczącą np. zamążpójścia. Uczniowie chętnie korzystali także z magicznych umiejętności wróżbitów: Mateusza oraz Krystiana, którzy zajmowali się interpretowaniem przyszłości na podstawie powstałej figury woskowej. Możemy zdradzić, że przed każdym uczniem drzwi świetlanej przyszłości są otwarte. Podczas zabawy nie zabrakło oczywiście konkursów sprawdzających spostrzegawczość i refleks. W chwili przerwy dzieci posiliły się przygotowanym przez Rodziców poczęstunkiem, za który serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także uczniom z klasy V i VI, którzy wraz z panią B. Jagłą-Popiel zorganizowali wróżby i konkursy umilając ten dzień młodszym kolegom.