Andrzejki w naszej szkole

30 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Uczniowie bawili się na wyznaczonych godzinach lekcyjnych z podziałem na grupy wiekowe. Wszyscy mogli zakupić smakowite ciasteczka i wylosować z magicznego kociołka wróżbę andrzejkową skomponowaną tak, aby na pewno się spełniła lub stanowiła dla osoby losującej cenną życiową wskazówkę. Był także słodki poczęstunek od Rady Rodziców, który pokrzepił uczestników dodając im sił do dalszej zabawy. Ponadto uczniowie mogli skorzystać z licznych, ciekawych i różnorodnych wróżb andrzejkowych. W rolę wróżek wcieliły się w tym roku dziewczynki z klas VI i VII. Była także okazja, aby potańczyć w rytm ulubionych piosenek oraz wziąć udział w konkursach i zabawach zespołowych. Wszyscy dobrze się bawili i chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji.