Bal Seniora 2015

Dnia 12 lutego na dużej sali zgromadziło się ponad sto Babć, Dziadków i zaproszonych Gości. Uczniowie chcąc uczcić Dzień Babci i Dziadka wraz z nauczycielami przygotowali przedstawienia:

- Oddział Przedszkolny: „Bałwanek i jego przyjaciele” – przygotowanie dzieci: mgr Izabela Wilkosz-Gądek, mgr Izabela Lamparska

- kl. I – III: „W Krainie Skrzatów” – przygotowanie uczniów: mgr Anna Szczęch

- kl. IV: „Nawrócony wnuczek” - przygotowanie uczniów: mgr Karolina Piątek

- kl. V: „A gdybyś to Ty był dziadkiem…” - przygotowanie uczniów: mgr Magdalena Gudowska – Betta

- kl. VI - przygotowanie uczniów: mgr Beata Jagła – Popiel

- Grupa szkolna „Zumba Kids”: pokaz zumby – przygotowanie uczniów: mgr Paweł Błaszkiewicz

Obsługą techniczną uroczystości zajmowała się mgr Karolina Piątek.

Po skończonym przedstawieniu dzieci rozdały specjalnie przygotowane na tę uroczystość upominki. Nad przygotowaniem upominków czuwały: mgr Izabela Wilkosz – Gądek, mgr Anna Szczęch i  mgr Izabela Lamparska.

Zwieńczeniem uroczystości była biesiada przy muzyce.

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom dzieci z Oddziału Przedszkolnego na czele z p. Iwoną Gazarkiewicz za organizację poczęstunku oraz wszystkim nauczycielom, którzy sercem zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia.

Koordynator uroczystości – mgr Izabela Lamparska