Bal Seniora 2024

Dzień Babci i  Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, to jedne z najmilszych i  najpiękniejszych dni w roku. W naszej szkole 25 01.2024r odbył się uroczysty  Bal Seniora. Zaproszone babcie i dziadkowie byli zasypywani  życzeniami, laurkami i drobnymi prezentami od kochających wnuków. Dzieci z przedszkola i zerówki pod opieką nauczycieli przygotowały wspaniałe  występy artystyczne przepełnione  tańcem, śpiewem i muzyką. Dzieci chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadziusiom. To przecież od nich otrzymują dużo ciepła i serdeczności.

Dzieci z klas 1-3 zaprezentowały się w stylu lat 80- tych, czyli młodości babć i dziadków. W roli babci wystąpiła Wiktoria Juszczyk, postać dziadka wytwornie  prezentował Tomek Wilkosz.  Prześledziliśmy czasy lat szkolnych, obozów harcerskich , czy jazdy autostopem. To piosenka ,,Czerwona róża, biały kwiat” czy ,,Jedziemy autostopem” była śpiewana w ich młodości. Niezapomniany występ  ulubionej w tamtych czasach grupy,, The Beatles” czy westernowy taniec z koniem przywołał uśmiech na twarzach naszych seniorów. Piosenki, wiersze  były w oprawie prezentacji mulimedialnej ze slajdami tamtych czasów, nie zabrakło więc  łez wzruszeń i radości.

Uroczystość wypadła pięknie, występujące dzieci otrzymały gromkie brawa, a dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Ale to nie koniec atrakcji dla seniorów. Rodzice przygotowali smaczny  poczęstunek, wspólne  zabawy i pląsy przy akompaniamencie instrumentów.

Był to wspaniały wieczór, pełen serdeczności, radości , uśmiechu i wspólnej zabawy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu.