"Bezpieczeństwo dzieci na wsi"- wizyta pracowników KRUS

Naszą szkołę odwiedzili pracownicy KRUS z pogadanką na temat bezpieczeństwa dzieci na wsi, zwłaszcza podczas prac w gospodarstwie rolnym. W spotkaniu wzięli udział uczniowie przedszkola i klas 1-6, którzy chętnie rozmawiali z prelegentami, udzielali informacji na pytania prowadzących i z zaciekawieniem oglądali przygotowaną prezentację. W kolejnej części spotkania uczniów odwiedzili Czerwony Kapturek i stworek Krusik, którzy przygotowali gry i zabawy edukacyjne dla dzieci. Nie zabrakło także upominków i gadżetów za aktywny udział w spotkaniu. Nasi uczniowie biorą udział w konkursie plastycznym oraz w konkursie na rymowankę związaną z tematyką bezpieczeństwa na wsi. Trzymamy za nich kciuki i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.