Dzień Chłopaka

We wtorek 30 września 2014 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Chłopaka. Dziewczęta przygotowały dla swoich kolegów słodkie upominki. Najważniejszym wydarzeniem w tym dniu były wybory Najmilszego Chłopaka Roku 2014 SP w Tropiszowie.
       Kandydaci do tego zaszczytnego tytułu konkurowali ze sobą wykazując się rożnymi umiejętnościami. Musieli ,między innymi, przedstawić jakiś program artystyczny, zaśpiewać piosenkę, wypić sok z cytryny, z zamkniętymi oczami rozpoznać koleżankę z klasy, zagrać na wybranym instrumencie, opisać najnowsze trendy w modzie, wykazać się zdolnościami piłkarskimi. Chłopcy zaprezentowali swoje rozliczne talenty, pochwalili się wiedzą a także udowodnili, że mają niemałe poczucie humoru. Zmagania kandydatów bacznie obserwowało Jury na czele z Panią Izabelą Wilkosz oraz pozostali uczniowie, którzy wytrwale dopingowali swoich faworytów. Radosna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy.
Po pasjonującej rywalizacji tytuł Super Chłopaka Roku 2014 SP w Tropiszowie uzyskali :
w kategorii klas I-III -Bartek Grzęba (uczeń klasy I)
w kategorii klas IV-VI -Karol Trafiał (uczeń klasy V)
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!