Dzień Misia u Najmłodszych

W dniu 25.11.2016r. przypadł Światowy Dzień Misia. Z tej okazji w grupie najmłodszych przedszkolaków zorganizowane były zabawy z pluszakami. Dzieci przyniosły z domów swoje ulubione maskotki i bawiły się z nimi cały dzień. W Przedszkolu mieliśmy wspólny bal z Misiami. Tańce z maskotkami sprawiły dzieciom wiele radości. Nasi pluszowi przyjaciele mieli okazję również bawić się na kolorowej macie edukacyjnej. W tym dniu zajęcia dydaktyczne prowadzony były również wokół tematu Misia. Dzieci miały wszystkie zadania związane właśnie z tym zagadnieniem. Oczywiście sala również była przystrojona kolorowo w misie, żeby naszym przedszkolaczkom i ich przyjaciołom było szczególnie miło w tym dniu. Na zakończenie Dnia Misia wykonaliśmy w grupach pracę plastyczną. Dzieci miały okazję wylosować swoich partnerów do wykonania zadania i wspólnie wziąć odpowiedzialność za powierzone im zadanie. Wszyscy poradzili sobie znakomicie, co można zobaczyć w załączonych zdjęciach. A teraz czekamy kolejny rok na następne takie święto.

Katarzyna Lelek