II Dekanalny Konkurs Poezji Religijnej

W Szkole Podstawowej w Glewcu odbył się II Dekanalny Konkurs Poezji Religijnej. W konkursie zaprezentowali się uczniowie z siedmiu szkół. Były to: Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim, Szkoła Podstawowa w Glewcu,  Szkoła Podstawowa  w Igołomi, Szkoła Podstawowa w Niegardowie, Szkoła Podstawowa w Koniuszy, Szkoła Podstawowa w Tropiszowie i Szkoła Podstawowa w Wawrzeńczycach. Naszą placówkę reprezentowały Julia Wieczorek z klasy III  i Martyna Płaszewska z klasy V.

Nasze uczennice były bardzo dobrze przygotowane i obie wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności. Jak się okazało, w tym roku, poziom konkursu był jednak bardzo wysoki i trudno było wyłonić zwycięzców. Szczególnie gratulujemy więc Julce, której udało się zdobyć  I miejsce w kategorii klas I-III. Dziękujemy pani p. Magdalenie Gudowskiej-Bettcie, która przygotowała dziewczynki do konkursu i sprawowała nad nimi opiekę podczas wyjazdu.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

A. Szczęch