IX TURNIEJ TAŃCA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 9 czerwca dzieci z naszej zerówki pojechały reprezentować nasze Przedszkole na IX Turnieju Tańca Przedszkolaków w Wawrzeńczycach. W konkursie brało udział 5 Przedszkoli: Igołomia, Wawrzeńczyce, Nowe Brzesko, Proszowice i my Dzieci tańczyły układ choreograficzny do piosenki Chubby Checker’a „Rock and Roll – Lets twist again”. Jurorom bardzo podobały się stroje dzieci, kolorowe spódniczki tiulowe (wirujące w tańcu) oraz u chłopców szelki pod kolor spódniczek ich partnerek. Ostatecznie Przedszkole z Tropiszowa dostało wyróżnienie, nagrody dla każdego uczestnika oraz wspólną nagrodę dla Przedszkola Zwyciężyło Przedszkole z Proszowic. Ale największą radość sprawiło dzieciom samo tańczenie i udział w konkursie. Dzieci tańczyły bardzo roześmiane i do Szkoły wrócili w doskonałych humorach.

Katarzyna Lelek