Laureaci I i II szkolnego konkursu czytelniczego

Z wielką radością pragnę poinformować, iż w maju rozstrzygnęliśmy dwa konkursy czytelnicze zorganizowane w ramach realizowanego przez szkołę projektu: „Książki naszych marzeń”:

Konkurs czytelniczy na podstawie treści książki pt. „O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów”

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III i odbył się 28 kwietnia 2016 r. Przedmiotem konkursu była znajomość treści książki: O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów, E. Zubrzyckiej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu poprzez zaznaczenie właściwej odpowiedzi typu A, B lub C.

Wyniki konkursu:

1 miejsce – Oliwia Adamczyk, kl. II

2 miejsce – Zuzanna Grzęba, kl. I

3 miejsce – Emilia Wilk, kl. III

Konkurs czytelniczy na podstawie treści książki pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

Pięknie zaprezentowali się również uczniowie klas IV-VI, którzy wzięli udział w konkursie czytelniczym w dniu 9 maja 2016 r. Przedmiotem konkursu była znajomość treści książki: Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkiena. Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na pytania typu otwartego.

Wyniki konkursu:

1 miejsce – Kamila Gwóźdź, kl. IV

2 miejsce – Paulina Świeczka, kl. IV

3 miejsce – Wiktoria Zimna, kl. V

Zdobywczynie pierwszych miejsc obu konkursów otrzymały nagrody książkowe, a wszyscy laureaci odebrali pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom, ponieważ poziom konkursów był bardzo wysoki, a osiągnięte przez was, drodzy uczniowie, wyniki są niezwykle budujące.

Ewelina Mężyk