Odwiedziny Rodziców w zerówce

"Odpowiedzi poszukajcie w kartach książek. Książki mówią: - Nie zabłądzi ten, kto czyta! Książki mówią, że ciekawscy żyją mądrzej" pisała Wanda Chotomska. W myśl tych słów  dzieci z zerówki gościły w minionych miesiącach wyjątkowych gości - swoich Rodziców, którzy odwiedzali nas przynosząc ze sobą ciekawe bajki i opowiadania. Dzięki uważnemu słuchaniu książek czytanych przez Rodziców, poznaliśmy kurkę Złotopiórkę  i Kogutka Szałaputka z utworu E. Szerburg - Zarębiny oraz kilka przygód Martynki z bajki G. Delahaye. Razem z królikiem Błękitkiem z bajki B. Badowskiej  poszukiwaliśmy magicznego syropu, kibicowaliśmy Szewczykowi Dratewce, jak też z zapartym tchem czekaliśmy na zakończenie bajek o Czerwonym Kapturku i o Złotowłosej. Dziękujemy serdecznie mamom: Justynki, Oliwki, Faustynki, Rafała, Dawida i Oli za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy ponownie!