Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

21 marca uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami powitali wiosnę. Jak co roku, każda z klas przygotowała swoją marzannę, która na znak pożegnania zimy została spalona na boisku szkolnym.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w zabawie „Dzień bez plecaka”. Jest to coraz częściej obchodzony w szkołach zwyczaj. Wbrew pozorom nie ma on na celu przybycie do szkoły bez plecaka i pozostawienie w domu wszystkich niezbędnych w szkole rzeczy. Zabawa polega na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości i kreatywności czymś ten plecak zastąpić. Do tego celu może posłużyć wszystko. Uczniowie tego dnia zastąpili plecaki reklamówkami, pudełkami, koszykami, walizkami, a nawet wanienką, czy pokrowcem na gitarę. Dzieci wykazały się niezwykłą fantazją.