Rozstrzygnięto wiosenny konkurs gazetkowy

Na ostatnim apelu ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą gazetkę szkolną oraz wystrój sali o tematyce wiosennej. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania. Zarówno gazetki klasowe jak i wystrój poszczególnych sal zachwycały oryginalnością i pomysłowością. Brano pod uwagę odniesienie do tematyki konkursu oraz estetykę wykonania projektów i dekoracji w salach. W konkursie wzięły również udział gazetki zdobiące korytarze szkolne i świetlicę. Komisja, w skład której weszli nauczyciele i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (organizatorzy konkursu) ogłosiła wyniki. Oto one:

1 miejsce – oddział przedszkolny i klasa „0”

2 miejsce – klasa I

3 miejsce – klasa II i III

Zwycięzcy otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

red. Ewelina Mężyk