Szkolny Bal Karnawałowy 2024

8 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa połączona ze świętowaniem tłustego czwartku. Uczniowie bawili się z podziałem na grupy wiekowe. Nie zabrakło pomysłowych i oryginalnych strojów karnawałowych, zwłaszcza wśród najmłodszych. Dzieci wzięły udział w tańcach, grach i zabawach indywidualnych i
 zespołowych, które były okazją do dodatkowej integracji, ale także sporego wysiłku fizycznego. Porcja ruchu przydała się również dlatego, że zgodnie z tradycją tłustego czwartku mamy z Rady Rodziców zadbały, aby wszystkim nie zabrakło nie tylko przydatnych podczas balowych szaleństw napojów, ale także pysznych pączków. Uczniowie nauczyli się także tańczyć słynną „belgijkę”, której nauka wprawiła wszystkich w świetne humory. Ostatecznie po opanowaniu techniki wszyscy wspólnie odtańczyli taniec przed obecnymi na sali nauczycielami.  To był bardzo udany dzień.