Wybraliśmy SUPER DZIEWCZYNY ROKU!

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował WYBORY SUPER DZIEWCZYNY ROKU. Zabawa była doskonała, ale konkurencje okazały się nie lada wyzwaniem.

Każda z dziewczynek musiała wykonać pięć zadań. Wśród nich były: łowienie jabłek bez użycia rąk, wiązanie krawatu, skakanie na skakance, odbijanie piłeczki ping-pongowej, pokaz talentów. Najwięcej trudności sprawiła pierwsza z konkurencji, ponieważ łowienie jabłek bez użycia rąk wcale nie jest takie proste. Niemniej jednak uczestniczki konkursu nie dały za wygraną. Natomiast na koniec zostawiliśmy to, co najlepsze, czyli pokaz talentów. Co się działo… Okazało się, że nasze koleżanki są niezwykle uzdolnione. Potrafią pięknie recytować, śpiewać (a nawet rapować) czy tańczyć (w kolejności: Paulinka Świeczka, Nikola Gajda, Weronika Cichy, Martynka Kościej, Emilka Wilk, Kinga Pacula, Julka Wieczorek, Patrycja Baranek). Amelka Stępa i Martynka Słodowska zaprezentowały nam swe umiejętności artystyczne, a Marysia Kura opowiedziała o swoim hobby.

Jury (oczywiście w męskim składzie) miało trudne zadanie, a my z niecierpliwością czekaliśmy na ogłoszenie wyników.

Tytuł SUPER DZIEWCZYNY ROKU otrzymały:

·         Amelia Stępa, kl. I  (w gr. I-III)

·         Patrycja Baranek, kl. VI  (w gr. IV-VI)

Gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

(red. Ewelina Mężyk)