Zabawa Adrzejkowa

Dnia 27 listopada 2014 roku w naszej szkole odbyły się Andrzejki.

Za organizację imprezy odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski. Klasa V zadbała o piękne dekoracje, klasa IV zorganizowała zabawy andrzejkowe, natomiast dziewczęta z klasy VI przeobraziły się we wróżki i chętnie roztaczały wizję przyszłości zainteresowanym koleżankom i kolegom. Nad oprawą muzyczną imprezy czuwali chłopcy z klas VI i V.

Dzieci z oddziału przedszkolnego i z klasy I przybyli na zabawę w przepięknych strojach. Wśród uczestników zabawy można było spotkać wróżki , policjanta, Indianina, biedronki , a także wielu innych bohaterów dziecięcej wyobraźni. Maluchy bawiły się w rytm sprawdzonych przebojów dziecięcych.

Później królowymi i  królami parkietu stali się uczniowie starszych klas. Chłopcy ośmielili się i prosili dziewczęta do tańca. W trakcie dyskoteki odbywały się zabawy andrzejkowe i wróżby. Wszystkim dopisywał dobry humor. Tegoroczną zabawę andrzejkową z pewnością należy zaliczyć do udanych!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Gudowska-Betta