ZAPYTANIE OFERTOWE

ZAPYTANIE OFERTOWE na zadanie " Rozbudowa placu zabaw i remont nawierzchni poliuretanowej boiska przy Szkole Podstawowej w Tropiszowie"

Znak: ST.ZP.1.2023

Zamawiający (Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Tropiszów, Tropiszów nr 212, 32-125 Wawrzeńczyce) zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu pn.

„Rozbudowa placu zabaw i remont nawierzchni poliuretanowej boiska przy Szkole Podstawowej w Tropiszowie”

Zadanie finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Treść Zapytania ofertowego w załączniku.